درباره آرد میلاد آذربایجان

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

پیشینه

گروه تولیدی آرد میلاد آذربایجان با رویکرد تبدیل شدن به یکی از تولیدکنندگان برتر آردهای تخصصی کشور، فعالیت خود را از سال 1379 در استان آذربایجان شرقی آغاز نمود.

این واحد تولیدی در سال 1395 شروع به احداث سیلوهای 25 هزار تنی ذخیره سازی گندم نمود که در مرداد ماه 1396 بهره برداری گردید. این شرکت در مسیر رشد و توسعه، علاوه بر متمایز شدن از لحاظ تکنولوژی و حفظ کیفیت برتر محصولات تولیدی خود، بیشتر تلاش خود را در راستای جلب رضایت مشتریان از لحاظ کیفیت متمرکز نموده است.

بدین منظور می توان افزایش مداوم ظرفیت تولید در طی سالهای گذشته، تنوع سازی محصولات تولیدی و همچنین ایجاد و بهره گیری از بخش تحقیقات و بخش ویژه کنترل کیفی و آزمایشگاه را نام برد.

ظرفیت ها

ظرفیت های شرکت آرد میلاد آذربایجان در راستای ایجاد تنوع در محصولات بنا به خواست و نیاز مشتریان، اقدام به تولید آردهای تخصصی نموده است.

این شرکت توانسته است علاوه بر تولید آردهای خبازی شامل آرد لواش و تافتون، آرد سنگک، آرد بربری، آرد نول فانتزی و آرد کامل؛ اقدام به تولید انواع آردهای نول مخصوص کیک، نول مخصوص کلوچه، نول مخصوص برای انواع بیسکویت، نول مخصوص ویفر، نول مخصوص چوب شور، آرد نول مخصوص باقلوا، آرد نول مخصوص یوفکا و …، همچنین آرد مخصوص ماکارونی و لازانیا نموده است.

تولید روزانه 240 تن انواع آرد و ظرفیت ذخیره سازی 30000 تن گندم، ماشین آلات و دستگاه های جدید و مدرن تولید آرد مناسب و باکیفیت بالا، از جمله ظرفیت ها و توان شرکت آرد میلاد آذربایجان است.

خط مشی ها

مدیریت کارخانه آرد میلاد آذربایجان خود را ملزم به پایبندی خط مشی کارخانه و ارتقاء کمیت و کیفیت تولید با توجه به اهداف ذیل می داند:

افزایش تولید از میزان 240 تن در روز به بیش از600 تن آرد با استفاده از تجهیزات جدید و دانش روز بالا بردن کیفیت آردهای تولیدی به وسیله دستگاه های جدید و آموزش مستمر کارشناسان و همکاری با مشاورین مجرب تلاش مستمر جهت بهره وری حداکثری از امکانات مجموعه و تلاش در جهت کاهش روز افزون ضایعات تنوع در تولید محصولات تخصصی متناسب با خواست و نیاز مشتریان آموزش کارکنان در تمامی سطوح به منظورارتقاء کیفیت تولید تحقق امر صادرات به کشورهای همسایه ارتقاء سیلوهای ذخیره گندم به ظرفیت 60 هزار تن ایجاد صنایع تبدیلی مرتبط و مکمل

افتخارات و گواهینامه ها

شرکت کارخانجات آرد میلاد آذربایجان در طی چندین سال فعالیت خود موفق به اخذ گواهینامه های مختلف شده است.